Ścieżka powrotu

Webinar "Indywidualizacja modelu opieki położnej nad pacjentami po operacjach ginekologicznych i ginekologiczno-onkologicznych"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze realizowanym przez Panią Marię Rabiej: " Indywidualizacja modelu opieki położnej nad pacjentami po operacjach ginekologicznych i ginekologiczno-onkologicznych", który odbędzie się 7 maja 2024, godz. 19.00-20.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl

 

baner webinar 7 maja Indywidualizacja opieki PTPoł 1200x628

Webinar jest skierowany do położnych pracujących na oddziałach ginekologicznych i onkologicznych oraz położnych środowiskowo-rodzinnych pracujących w POZ.

Podczas wykładu Maria Rabiej, położna i wieloletni wykładowca w Zakładzie Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WUM zaprezentuje algorytmy opieki nad kobietą chorą ginekologiczne lub ginekologiczno-onkologicznie: od przygotowania do operacji, hospitalizacji, rehabilitacji do samopielęgnacji w domu.

Webinar jest realizowany w ramach programu edukacyjnego Akademia Pielęgniarstwa i Położnictwa Sudocrem Expert w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Położnych.

Patronat honorowy nad programem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych. Partnerem programu edukacyjnego jest Teva.

 

© 2015-2017 Polskie Towarzystwo Położnych. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wyszukiwarka