Ścieżka powrotu

Zaproszenie na konferencję „Aktualności w położnictwie i ginekologii”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dedykowanej Położnym oraz Pielęgniarkom, która odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2024 roku w Warszawie. Po dwóch poprzednich edycjach, które odbywały się online, nareszcie będziemy mogli spotkać się osobiście. Tym razem hasłem przewodnim konferencji są „Aktualności w położnictwie i ginekologii”.

Położne2

Razem z gronem wybitnych specjalistów omówimy zagadnienia dotyczące m.in. realizacji standardów opieki okołoporodowej, nowych rekomendacji KTG, szczepień́ w okresie okołoporodowym, profilaktyki infekcji oraz roli fizjoterapii w ciąży. Ponadto porozmawiamy na temat roli social mediów w pracy nowoczesnej położnej, jak się w nich odnaleźć i jak wykorzystać w swojej codziennej pracy. Każdy blok tematyczny zakończymy wspólną dyskusją.

Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy dzień pełen edukacyjnych atrakcji, które zapewni przedstawiony program spotkania, stanowić będzie doskonałą możliwość zaktualizowania wiedzy co niewątpliwie wpłynie na podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Dlatego już dzisiaj zapraszam do udziału w tym szczególnym wydarzeniu.

Konferencja została objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Położnych.

Do zobaczenia w Warszawie!!

Prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś

Kierownik naukowy konferencji

 

Szczegóły i rejestracja: https://eximasolutions.pl/kpp/

© 2015-2017 Polskie Towarzystwo Położnych. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wyszukiwarka